Kombi Servisi

Kombi Servisi 0536 226 46 56

Kombiler üstün teknolojileri, dayanıklılıkları ile verimlilikleri kombi servisleri nedeniyle tercih sebebidir. Bir kombiden beklenen sağlamlık ve yüksek verimlilik kombilerce fazlası ile karşılanır. Kombilerin üstün teknoloji ürünü özelliklerine bir de %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan kombi servisleri hizmetleri eklenince kombiler, kombi edinmek isteyenlerin en iyi tercihi oluyor.

Kombiler hem istediğiniz ısı konforunu sağlar hem de ihtiyaç duyduğunuz sıcak suyu. Kombiler bu hizmetini oldukça ekonomik şekilde yaparlar. Üstün teknolojisi sayesinde en az yakıtla en çok ısı konforunu sağlarlar. Kombiler kullanıcı konforunu tam olarak sağlamak için üretilmişlerdir. Düşük voltajda ve gaz basıncında bile etkili çalışabilirler. Bu sayede soğuk kış günlerinde sizi yarı yolda bırakmazlar.

Kombi Servis Ağı

Bir kombi kullanıcısı Gaziantep’in neresinde ikamet ederse etsin etkin kombi servis hizmeti alabilir.Gaziantep gibi büyük şehirlerde hemen her ilçede servislerimiz yer almaktadır.

Eğitimli Personel Etkin Hizmet

Kombi servisi teknik elemanları her sene üretici firmalar tarafından gerçekleştirilen periyodik eğitimlere katılırlar. Bu eğitimlerde mühendisler ve teknik elemanlarınca kombiler hakkındaki en yeni teknik bilgilerle donatılırlar. Bu sayede gelişen teknolojiye ayak uydurur ve müşteri taleplerine en doğru ve kesin geri dönüşü sağlarlar.

Kombi Bakımı ve Tesisat Bakımı

Kombi bakımı, yetkin bir kombi servisleri tarafından verilen hizmetlerden biridir. Kombi bakımı hakkında uzman olan bu servisler tarafından yapılması önerilir. Kombinizin bakım işi en iyi ve ayrıntılı şekilde yapılarak kışa hazır hale getirilir. Kombi bakımı için diğer kişi ya da servisleri değil işin uzmanı servis elemanlarını tercih edin.

Gaziantep kombi servisleri tamir ve yedek parça değişimi işlerini üretici firma tarafından belirlenen talimatlarca yapar. Kombinizin onarımını en iyi ve garantili şekilde yapar. Onarımı yapılan kombi parçası Kombi Teknik Servisi tarafından garanti kapsamına alınır. Böylece bir sene içinde aynı parçada tekrar sorun olursa ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz. Yedek parça değişimleri de bu kapsamdadır.  Kombi orijinal yedek parça kullanır. Bu sayede tamir işlemi kesin ve tam olur. Yedek parçalar kombinize %100 uyum gösterir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now ButtonHemen Ara: 0536 226 46 56
× Bize Yazın