Kombi Bakımı

Gaziantep Kombi Bakım Servisleri 0536 226 46 56

Neden Kombi Bakımı?

Kombi bakımı oldukça önemli bir konudur. Kombiler gaz, su ve elektrik kombinasyonu ile çalışırlar. Yani çalışma sırasında bu üç etkeni de kullanırlar. Bakımı yapılmayan kombiler de zamanla çeşitli sorunlar oluşabilir. Filtrelerde tıkanma meydana gelebilir. Genleşme tankı gibi kombi parçalarında sorunlar oluşabilir.Gaz Kaçaklarının önüne geçilebilir.Ve en önemlisi ileride arıza yapma olasılıkları tespit edilerek kombinizin katalog değerleri uzatılabilinir. Kombi bakımı sorunsuz kombi kullanımı için kesinlikle yaptırılmalıdır.

 

Kombi Bakımı Tasarruf Demektir

Kombi bakımı sırasında kombi filtreleri de temizlenir. Bu sayede gaz ve elektrik tüketimi en az da tutulur. Tıkanan filtreler kombinin daha fazla yakıt ve elektrik tüketerek ısı konforu sağlayabilmesine neden olur. Kombi bakımı ile gerekli kombi temizliği sağlanır, gaz ve elektrik tüketiminde %30’a varan tasarruf sağlanır.

 

Bakım ile Fatura Miktarınızı Düşürün

Kombi bakımı uzmanlık gerektiren bir iştir. Teknisyenlerimiz bütün kombi modelleri için gerekli bakım ve onarım eğitimlerini almışlardır. Bakım talimatlarını izleyerek kombi bakımınızı en iyi şekilde yaparlar. Kombinizin bakım işinin doğru şekilde yapıldığından emin olmak için uzman kombi servisleri tercih edin.

Senede En Az Bir Kez Kombi Bakımı Yaptırın !

Kombi servisi teknisyenleri kombinizin bakımını ayrıntılı olarak yaparak her hangi bir sorun olmadığından emin olurlar. Bu sorun ya da oluşması muhtemel bir sorun görürlerse hemen önlem alırlar. Kombi bakımı kombi temizliğini de tam olarak sağlar. Böylece kombinizde arıza oluşumunun önüne geçilir.Bakım yaptırarak kombinizin uzun süre sorunsuz hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.

Kombi bakımı senede en az bir kez servisleri aracılığı ile yaptırılmalıdır. Kombi bakım işlemini yoğun kullanımı olacağı kış aylarından önce yaptırarak kışı rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Kombi kullanımı çok yoğunsa kombi bakımı senede iki kez Yıllık Periyodik kombi bakımı yaptırılabilir. Kombi bakım bakımı masrafını kısa sürede çıkaracaktır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now ButtonHemen Ara: 0536 226 46 56
× Bize Yazın